• Kategorie
  • SZUKAJ
  • Biurka

Solidne biurka

Pokój dziecka i nastolatka zawsze ma w środku biurko. Służy ono do odrabiania lekcji, ale też do zabawy i musi być wygodne i praktyczne. W ofercie sklepu Pasali.pl nie zabrakło dużego wyboru modeli biurek. Oprócz tego, że są praktyczne i funkcjonalne, zaprojektowane są z zachowaniem zasad ergonomii. Nie brakuje w nich odwołania do trendów i walorów estetycznych. Wśród biurek można wyróżnić tradycyjne, komputerowe z wysuwanym blatem, narożne, które nadają się do małych pomieszczeń, ale też połączone z łóżkiem. Każde z nich posiada szuflady i szafki na wyprawkę szkolną. Dobrze dobrane biurka młodzieżowe pomagają zaoszczędzić sporo miejsca oraz zadbać o porządek. 

 

Nowoczesne biurka

Nasza firma posiada w swojej ofercie bardzo wiele biurek różnego rodzaju. Z pewnością każdy znajdzie u nas produkty dopasowane do swoich potrzeb. Posiadamy wysokiej jakości biurka młodzieżowe, wykonane zgodnie z obowiązującymi trendami oraz stylistyką. Oprócz ładnego wyglądu, nasze biurka są również bardzo praktyczne, w końcu powstały z myślą o naszych dzieciach.

Biurka młodzieżowe dostępne w naszym sklepie, cechuje również duża trwałość oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. Jeśli chodzi o kolorystykę – posiadamy biurka w różnych kolorach, kształtach oraz rozmiarach.

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową i wysyłamy biurka do klientów z całej Polski. Przesyłka jest porządnie zabezpieczona przed wszystkimi możliwymi uszkodzeniami. Posiadamy szeroki asortyment, do biura, znajdą Państwo u nas również: podstawki pod monitor, krzesła i fotele biurowe, fotele dla graczy oraz szafki zamykane na klucz.

Dlaczego warto wybrać nasze biurka?

W swojej ofercie posiadamy biurka, które nie tylko wyglądają ładnie, ale zapewniają również wysoki poziom ergonomii podczas pracy, nauki, czy też grania na komputerze. Biurko to bardzo ważny element, tym bardziej jeśli spędzasz dużo czasu przy komputerze. Źle dobrane biurko i krzesło może wpływać na niepożądane zmiany w kręgosłupie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych biurek, które to z pewnością przypadną do gustu każdemu. Biurka wykonane są z solidnych materiałów, najwyższej jakości, które spełniają wszystkie potrzebne atesty oraz wymagania praktyczne i estetyczne.

Biurko do nauki – na co zwrócić uwagę?

Zastanawiasz się, jakie konkretne biurko kupić do pokoju dziecka, pod kątem wygodnej i efektywnej nauki? Słusznie. To przecież przy biurku, Twoje dziecko będzie się uczyć, korzystać z komputera, odrabiać lekcje, czytać, czy tez pisać. Dobre biurko do nauki to przede wszystkim biurko wygodne, które jest duże, komfortowe oraz bezpieczne dla zdrowia Twojego dziecka. Sprawdź zatem, na co warto zwrócić uwagę przed zakupem.

Nowoczesne biurko – jak wybrać?

Jednym z najważniejszym parametrów, na który należy zwrócić uwagę przy wyborze biurka do pokoju młodzieżowego jest wysokość mebla. Tym bardziej, jeśli biurko nie ma możliwości regulacji wysokości. Dla dzieci w wieku od 5 do 7 lat, które mierzą średnio do 130 cm, zalecane jest małe biurko o wysokości około 55-70cm. Oczywiście, takie biurko należałoby w swoim czasie wymienić, zwłaszcza kiedy nieco podrośnie. Drugim, ważnym aspektem, na który warto zwrócić uwagę jest blat roboczy. Ich szerokość powinna oscylować w granicach 80-90cm, a długość 130-160 cm.

Gdzie ustawić biurko ?

Zastanawiasz się, jak ustawić biurko? Idealnym miejscem na biurko jest strefa przy oknie. Możesz korzystać z naturalnego oświetlenia, ale warto również przy tym pomyśleć o żaluzjach, czy też różnego rodzaju przesłonach okiennych, kiedy to promiennie słoneczne mogą być zbyt intensywne.