• Kategorie
  • SZUKAJ
  • Zestawy stołowe do ogrodu

Solidne komplety stołowe

Komplety stołowe składają się ze stołu oraz krzeseł, Jest to znakomita opcja dla osób, które marzą o relaksie na świeżym powietrzu. Są one wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, dzięki czemu przetrwają w nienaruszonym stanie długi czas. Zniosą silny wiatr, zmienne temperatury, czy też promieniowanie słoneczne.

Solidne zestawy mebli to inwestycja na lata. Występują one zarówno w wersji klasycznej, jak i nowoczesnej, więc wszystko zależy od osobistych upodobań. Stoły dostępne są w kształcie okręgu, kwadratu, czy też prostokąta. Do kompletu dołączone są krzesła utrzymane w tej samej stylistyce.

Komplet stołowy w ogrodzie

Planujesz lub też posiadasz ogród, w którym jest wydzielona przestrzeń do odpoczynku dla Twoich bliskich? Z pewnością przyda Ci się w takim razie porządny komplet stołowy, dzięki któremu, będziesz mógł wygodnie posadzić swoich gości przy stole.

Oczywiście, wiele osób, korzysta ze zwykłych plastikowych mebli ogrodowych i nie ma nic w tym złego! W końcu wyborowe towarzystwo jest najważniejsze, ale z czasem, kiedy zaczynamy urządzać ogród na poważnie to dochodzimy do wniosku, że przydałby się nam porządny komplet stołowy, który będzie pasował do naszego ogrodu i domu. Nasze komplety stołowe z pewnością umilą nie jedno spotkanie, a ich naturalny design spełni również funkcje dekoracyjną.

Co zawiera komplet stołowy?

Oferowane przez nas komplety stołowe posiadają krzesła oraz stól, każdy komplet stołowy, wykonany jest w jednolitym stylu z najwyższej jakości materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Komplety znakomicie sprawdzą się w ogrodzie, jak i również na tarasie, pod altanką, czy nawet na balkonie.

Komplety stołowe w naszym asortymencie, dostępne są w różnych rozmiarach, kształtach oraz konfiguracjach. W zależności od wybranego kompletu, z powodzeniem pomieszczą od 2 do nawet kilkunastu osób. Większość kompletów stołowych są dodatkowe zabezpieczone, dodatkowymi warstwami, które uchronią stół oraz krzesła, zarówno przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi, jak i przed zabrudzeniami oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Komplety stołowe są impregnowane, więc nie musimy przejmować się wilgocią oraz złymi warunkami atmosferycznymi.

Krzesła w komplecie

Krzesła wchodzące w skład kompletu stołowego zawsze są dopasowane do jednej linii stylistki oraz designu, są wykonane z tego samego materiału oraz tak samo zabezpieczone. Konstrukcja krzeseł jest specjalnie zaprojektowana do ogrodu, więc krzesła są lekkie, wytrzymałe oraz mobilne, dzięki czemu ich transport, czy też przesuwanie nie stanowi problemu. Wszystkie komplety stołowe dostępne w naszym sklepie internetowy, wykonane są z wysokiej jakości materiałów oraz zabezpieczone. Krzesła są również ergonomiczne oraz zapewniają komfortową pozycje do siedzenia dla naszych gości.

Dlaczego komplety stołowe z naszej oferty?

W naszym asortymencie znajdują się jedynie wysokiej jakości komplety stołowe we świetnej cenie. Nasz asortyment jest duży, z pewnością każdy znajdzie dla siebie, swój wymarzony oraz idealny komplet stołowy. Co więcej, w naszej ofercie posiadamy również komplety stołowe dla dzieci. Stoły piknikowe świetnie się spiszą podczas rodzinnych imprez, w którym dzieci będą miały swój własny kącik do rozmów i zabawy. Przy wygodnych kompletach stołowych, zorganizowanie spotkania, czy tez biesiady będzie o wiele łatwiejsze, a co najważniejsze, dla nas samych wygodniejsze.

Pielęgnacja kompletów stołowych

Jeśli chcesz, aby zakupiony przez Ciebie komplet stołowy służył przez wiele lat, musisz pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji i konserwacji mebli. Zwróć uwagę na środki czystości, które wybierasz do czyszczenia powierzchni. Niektóre detergenty mogą szkodliwie oddziaływać, np. na drewno i warto kupić specjalny preparat do danego materiału. Odpowiednie zastosowanie środków zwiększa żywotność oraz wygląd mebli. Zewnętrzne elementy stołów najlepiej czyścić ściereczką na sucho lub ewentualnie lekko zamoczoną szmatką. Dopiero po tym, jak powierzchnia stołu lub krzesła jest oczyszczona, zaczynamy je czyścić środkami przeznaczonymi do pielęgnacji. Jeszcze raz zwracamy uwagę na dopasowanie odpowiedniego preparatu do mebli. W niektórych przypadkach, może nawet dojść do miejscowego odbarwienia, a nawet uszkodzenia struktury mebla.